بخش اول نهمین کارگاه پژوهشی (درس سمینار ورودی‌های ۹۸) گروه مهندسی انرژی‌های تجدیدپذیر با ریاست دکتر مجید زندی و حضور اعضای هیئت علمی گروه مهندسی انرژی‌های تجدید‌پذیر دانشگاه شهید بهشتی، و شرکت دانشجوهای ورودی ۹۸ به عنوان ارائه‌دهنده و با دبیری آقای دکتر شمشیر‌گران در بازه صبح تا ظهر روز ۲۹ تیرماه ۱۳۹۹ به صورت برخط برگزار شد.

این کارگاه با تلاوت آیاتی از قرآن مجید شروع شد و پس از آن با خیرمقدم دبیر محترم کارگاه و توضیح مختصر برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های صورت‌پذیرفته با اساتید راهنما و دانشجوها رسماً آغاز به کار کرد. سپس ریاست محترم گروه اهداف و برنامه‌های برگزاری این کارگاه‌های پژوهشی را تشریح و در خصوص لزوم تهیه پروپوزال‌ پژوهشی پیش از پایان‌نامه، توضیحاتی را ارائه نمود.
کارگاه در دو نشست با ارائه حداکثری دانشجوهای ورودی ۹۸ به صورت برخط از اقصی نقاط کشور برگزار شد. در این کارگاه هر یک از دانشجوها سمینار خود را در زمان حداکثر ۵ دقیقه ارائه و سپس در بازه ۵ دقیقه‌ای پرسش و پاسخ، به دفاع از مطالب ارائه شده خود پرداختند. بخش اول کارگاه پژوهشی نهم در ساعت ۱۱:۳۰ با جمع‌بندی دستاورهای حاصل و گرفتن عکس‌های دسته‌جمعی برخط به کار خود پایان داد. شایان ذکر است که بخش دوم این کارگاه در قالب ارایه پروپوزال پژوهشی و دفاع از آن در اواخر شهریورماه یا اوایل مهرماه جاری برگزار و زمان دقیق برگزاری آن متعاقبا از سوی گروه اعلام خواهد شد.
ویدیوی کارگاه پژوهشی نهم در سایت آموزشی گروه مهندسی انرژی‌های تجدید‌پذیر در سیستم آموزش برخط دانشگاه در اختیار علاقمندان و سایر دانشجوها به منظور کسب تجربه در ارائه سمینار قرار دارد.

آخرین به‌روزرسانی